E pokladna

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

poskytuji Vám základní informace o využívání aplikace „Školní program“, která Vám komfortně zprostředkuje kvalitní spolupráci se školou a poskytne další služby po celou dobu docházky Vašeho dítěte. Nyní Vám představuji nový modul – Školní online pokladnu.

• Školní pokladna slouží k přesné evidenci finančních prostředků, které zákonný zástupce svěřil škole ve formě zálohy na čerpání plateb za školní akce (kino, divadlo, plavecký či lyžařský kurz, ale také např. platby za pracovní sešity, školní družinu a podobně).
  • Třídní učitel bude informovat rodiče o výši zálohy, rodič provede úhradu na podúčet školy a dalším finančním pohybu (za akce).
  • Rodič bude mít následně online náhled do školní pokladny podobný bankovnímu účtu.
  • Žáci nemusí nosit peníze v hotovosti do školy, platby do školní online pokladny probíhají bezhotovostně.
  • Podrobnější informace obdržíte na začátku měsíce září přes náš školní informační systém – Edookit.

Mgr. Miroslav Cagášek, ředitel ZŠ Podivín