Přechod školy na nový informační systém Edookit

Vážení rodiče,

Od letošního školního roku naše škola přechází na nový informační systém Edookit. Díky tomuto systému rodiče budou mít objektivní přehled o prospěchu svých dětí a o denní aktivitě na škole.

Rodiče a žáci budou přes tento systém informování o svém prospěchu (EŽK), ale také o chování a různých školních aktivitách (třídní schůzky, divadla, výlety…..) nově také o zastupování chybějícího učitele v hodině. Rodiče nadále budou omlouvat své děti při jejich absenci a bude-li potřeba i komunikovat s učiteli.

Velkou výhodou v dnešní době je možnost stáhnout si mobilní aplikaci tohoto systému pro rodiče i žáky.

Jen prvňáčkům a jejich rodičům jsou poskytnuty obě knížky (EŽK, listinná), ale komunikace a informování rodičů bude probíhat elektronickou formou.

Školní informační systém poskytuje server https://www.edookit.com/  díky jeho snadné přístupnosti na internetu, nebo přes mobilní aplikaci a přehlednému ovládání, tak mají žáci i rodiče pohodlný přístup k informacím ne jen o školním prospěchu svého dítěte.

Elektronická žákovská knížka není pouze pro zápis známek, ale využívá se i jako komunikace mezi pedagogy a rodiči.  Rodiče jsou touto cestou informování o probraném učivu, o plánovaných písemných pracích, domácích úkolech, školních aktivitách: zájezdy, plavání, výlety atd. stejně tak o chování svého dítěte.

Pro přihlášení do tohoto systému Vám budou na Váš soukromý email přeposlány přihlašovací údaje s popisem jak se do Edookitu zaregistrovat a nainstalovat si aplikace. Žáci obdrží informační leták, kde Vás žádáme o uvedení soukromé e-mailové adresy.

Těšíme se na spolupráci, za celý pedagogický tým

Mgr. Alena Veselá

logo

Základní škola Podivín,
příspěvková organizace

  • Masarykovo náměstí 230, 691 45 Podivín
  • Datová schránka ID: cjmz7p5 

Kontakty na ostatní zaměstnance jsou v záložce Zaměstnanci 

  • telefon/fax: +420 519 344 207
  • e-mail: reditel@zspodivin.cz
  • telefon ŘŠ: +420 725 085 050
  • telefon I. stupeň: +420 723 817 492
  • telefon II. stupeň: +420 723 475 165
  • telefon ŠD: +420 721 691 233

Zpracování a ochrana osobních údajů

Informace - GDPR (PDF ke stažení)

Pověřenec pro ochranu osobních údajů ZŠ Podivín:
Mgr. Žaneta Vítů, poverenec@zspodivin.cz


Textová verzeGrafická verze

Prohlášení o přístupnosti


vytvořil www.webdesign-www.cz